Chętnie podejmiemy współpracę z firmami i organizacjami ceniącymi dobrą jakość i obopólne korzyści. 
Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie. Ważne jest, by marka była dla nas wiarygodna.  Chętnie podejmiemy współpracę na różnych płaszczyznach i rozważymy każdą poważną propozycję

Co oferujemy?

Korzyści jakich mogą Państwo oczekiwać, to przede wszystkim nośna reklama. Jesteśmy często obecni w mediach i lubiani przez dziennikarzy, z którymi współpracujemy wielokrotnie:

  • trzykrotnie byliśmy zapraszani w programie „Pytanie na Śniadanie” w TVP2.
  • telewizja TVN zrealizowała z nami reportaż w Górach Opawskich a następnie gościliśmy ich ekipę aby zrealizować prognozę pogody na żywo z Bartkiem Jędrzejakiem
  • wielokrotnie wzięliśmy udział w programach Polskiego Radia („Do południa” Pawła Drozda, „Reszta świata” Tomka Michniewicza, „Co was kręci” Hanny Dołęgowskiej czy „Tryb głośnomówiący” Beaty Kwiatkowskiej.
  • zawitaliśmy także do innych rozgłośni radiowych: polskieradio.pl, Tok FM, Radio Opole, Radio Kampus
  • wywiady z nami i nasze artykuły ukazały się w wielu gazetach i portalach internetowych: Gazeta Wyborcza, Metro, Duży Format, Poznaj Świat, Witaj w Podróży, Onet podróże, WP Facet, Salamandra, Trybuna Leśnika, Drwal, Nowa Trybuna Opolska, off.sport.pl, outdoormagazyn.pl, globtroter.pl, outdoor.org.pl oraz innych.
  • jesteśmy obecni również w mediach lokalnych: NTO, Gazeta Wyborcza Opole, TVP Opole, Radio Opole

W zeszłym roku materiały z naszym udziałem osiągnęły AVE (ekwiwalent reklamowy) na kwotę ponad 900 tyś zł. (w załączeniu raport mediowy)

media
Media

 

Płaszczyzny współpracy

Naszym celem jest stworzenie takiej współpracy, która przyniesie korzyści wszystkim – Państwu, naszym czytelnikom i nam. Dlatego przedstawiamy propozycje uniwersale i z chęcią przedyskutujemy każdą sugestię z Państwa strony. Proponujemy m.in.:

  • współpracę w ramach organizowanych przez nas wypraw i projektów,
  • recenzje oraz testy sprzętu fotograficznego, outdoorowego, wspinaczkowego, elektronicznego itp.
  • organizację oraz udział w prezentacjach multimedialnych, spotkaniach i festiwalach podróżniczych.

Projekty

Nasze najważneijsze przedsięwzięcie, to projekt, to W Koronach Drzew. Powstał 3 lata temu, kiedy pierwszy raz zawitaliśmy do amazońskiej dżungli. Zafascynowani ogromnymi drzewami rosnącymi tam, postanowiliśmy wrócić i wspiąć się w ich korony. 1,5 roku później zrealizowaliśmy naszą pierwszą wyprawę „W koronach drzew”. Razem z autochtonami wybraliśmy się w głąb boliwijskich lasów deszczowych, by wspinać się na zielone giganty. Kolejny rok, to kolejna wyprawa – tym razem z aspektem naukowym. Dzięki naszemu doświadczeniu zostaliśmy zaproszeni przez boliwijski oddział Wildlife Conservation Society do udział w projekcie badania flory i fauny Parku Madidi – najbardziej bioróżnorodnego miejsca na Ziemi. W jej trakcie instalowaliśmy w koronach drzew kamery z czujnikami ruchu oraz pułapki na małe ssaki – był to eksperyment, lecz mimo tego udało się zarejestrować nowy gatunek wspinającego się gryzonia, który jeszcze nie był notowany w tym parku (ta część tego projektu była zrealizowana dzięki zwycięstwu na najlepszy projekt w V edycji Memoriału im. Piotra Morawskiego „Miej Odwagę!”. )

Widząc sens prowadzenia tych unikatowych badań, chcielibyśmy je kontynuować profesjonalnie. Naszym celem jest zbudowanie nadrzewnego monitoringu całej powierzchni parku (ok. 19 tyś. km2). Jest to zadanie bardzo ambitne, bo wnętrze parku stanowi niezbadany i trudno dostępny teren (to ostatnie miejsce w Boliwii, gdzie bytują najprawdopodobniej nieskontaktowane grupy tubylców, które nie mają kontaktu z naszą cywilizacją). Niemniej dzięki nabytemu doświadczeniu, doskonałym kontaktom z autochtonami i współpracy naukowej z WCS, jesteśmy w stanie tego dokonać. Projekt więc, ma nie tylko aspekt naukowy i poznawczy, ale również eksploracyjny i przygodowy

Aktualnie poszukujemy Partnera Tytularnego dla tegorocznej części projektu!

W Koronach Drzew
W Koronach Drzew

 

Recenzje i testy

Do tej pory recenzowaliśmy  produkty marek Fjord Nansen i Cat. Testy zamieściliśmy na naszej stronie oraz liczących się forach internetowych. Co istotne, testy te zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarce GoogleFjord Nansen Tordis II test (pierwsze 3 pozycje), Smartfon Cat B15q test (pierwsza dziesiątka). Dzięki temu otrzymujemy liczne zapytania o sprzęt, na które skrzętnie odpowiadamy. 

Również informacje o naszych partnerach zamieszczone u nas, są wypozycjonowane bardzo wysoko: Lotto Extreme (trzecia pozycja), Memoriał Piotra Morawskiego „Miej odwagę!” (pierwsza dziesiątka), Regatta Great Outdoors (druga dziesiątka). 

 

 

Fjord Nansen Tordis II
Fjord Nansen Tordis II w czasie testów podczas ekspedycji

Prezentacje i spotkania festiwale

Od ponad roku intensywnie prezentujemy nasze historie i projekty. Braliśmy udział w najważniejszych polskich festiwalach: Kolosy, Włóczykij, Na Szagę, 100droga. Tam, gdzie prezentacje były ocenianie, zdobywaliśmy wyróżnienia (drugie miejsce wg. jury oraz nagroda publiczności na festiwalu „Na Szagę„, jedna z pięciu wyróżnionych prezentacji na festiwalu „100droga„, kwalifikacja do konkursu „FotoGlob” oraz „Fotoplastikonu” na „Kolosach”). Oprócz festiwali prezentowaliśmy także w domach kultury, szkołach, bibliotekach i salach wykładowych

Jesteśmy również współorganizatorami Opolskiego Festiwalu Podrózniczego.

Chętnie wystąpimy na każdej sali i weźmiemy udział w różnego rodzaju wydarzeniach. 

Jedna z prelekcji podróżniczych
Jedna z prelekcji podróżniczych